הגן בחווה - גן כפרי בתוך העיר
צור קשר
מפה
גלריית הגן
סדר יום בגן
הורים מספרים
פעילויות מיוחדות
אני מאמין
ראשי
 

הורים מספרים / מכתבי תודה

יש מקומות מיוחדים אשר צרבו זיכרונות נעימים והותירו חותם שלא ימחה, "גן יהודית" הוא אחד מהם.
נאלצתי לחפש גן עבור בני באותה עת. כלל לא הייתי שלמה עם העברת בני בגילו הצעיר,מידיה האוהבות של מטפלת למסגרת שנראתה לי מאוד מאיימת גן המכיל עשרות ילדים.
הגעתי ל"גן יהודית" בעקבות המלצה שקיבלתי מפה לאוזן. ועמדתי קיבלה תפנית חדה.
פגשתי את יהודית המקסימה והתרשמתי מהיותה בלתי מתחנפת בעליל. ומהיותה מאוד קפדנית לרמתו הגבוהה של הגן , עובדיו ותכניו.
נוכחתי לדעת כי יש בנמצא לא רק יד מפקחת הדואגת למצוינות ,כי עם גם לב רחב ורצון בלתי מתפשר לטובת ילדי הגן.
התרשמתי מרמת ההעשרה מהחוגים והפעילויות בגן ומהעובדה שאלה לא באים על חשבון החום והאהבה לכל ילד.
מה שהכריע את הכף לרישומו של בני לגן היה הצוות המופלא בו זכינו. ניכר,כי כל אחד ואחד מאנשי הצוות בגן נבחר בקפידה ואף זוכה להערכה ותגמול לעמלו.
מדובר באנשי צוות מעולים,מסורים,אחראים,מקצועיים,אוהבי ילד ובעלי יכולת הענקה אדירה לילדים הרכים.
התרשמתי כי למרות מספר הרב של הילדים יש בנמצא צוות גדול הרבה ידיים עובדות העוסקות במלאכת הקודש.כל אחד עושה את תפקידו וכולם יחד מאוגדים לטובת הילדים.
רנה הגננת היא עולם ומלואו ללא בושה גנבה היא מיד את ליבו של בני אשר מהר להצטרף לעדת מעריציה ואוהביה .רינה התגלתה מהר מאוד כאשת חייל. יחדה ומיוחדת רינה היא החלוץ, המאסף, המנוע, המאחדת ידה בכל.עשייתה ברוכה חריצותה ניכרת לעיין וצחוקה הנפלא מרחף תדיר מעל הגן והילדים .
רותי ,רמה,אביבה ויתר בנות הצוות כל אחת מהן אדם משכמו ומעלה,כל אחת מהן מעניקה לילדים כמויות בלתי נדלות של אהבה, חום, חיבוקים, יחס אישי נפלא,תשומת לב בלתי נגמרת כולן מטפלות מסורות ומשקיעות את ליבן בילדים.
הימים ב"גן יהודית" חלפו במהירות מידי בוקר היגיע בני באושר גדול ליום חדש של פעילויות מעשירות שירים,צחוק,שימחה וחוויות חדשות ומהנות.
במסגרת החממה הזו – גדל בני והתפתח העשיר את שפתו פיתח את מחשבתו ,צבר חוויות נהדרות למד סיגל קישורים שונים ופיתח את יכולותיו .
הפרידה הייתה קשה עד מאוד גם לבני הקטן וגם לי.לא קל להיפרד ממקום כה מוערך האנשים כה גדולים מהחיים .חודשים רבים לאחר הפרידה עדיין נהג בני לשוחח ולהזכיר יומיומית את הגננת והמטפלות הנפלאות ב"גן יהודית".
את המטען הענק שזכינו לקבל נטלנו עימנו כצידה לדרך.
אין ספק שלעולם תשמר בליבנו פינה חמה למקום המיוחד והאנשים הנפלאים שזכינו להכיר.

תודה! ורד כהן


"זו שנתו השנייה של בנינו- אלעד בגן. ולהכניס בן בכור, רך ומוגן זו משימה ממש לא פשוטה.
עוד ביום הראשון הבחנו מיד, שהגענו לגן קסום ומיוחד. באווירה מזמינה ,חמה ונעימה , פגשנו צוות שלם עם חיוך ופנים מאירות.
זו שנה שנייה שאנו רואים אותו גדל ומתפתח , לומד דברים חדשים, רוכש חברים ,הרגלים וערכים,מתנסה וחווה.
הגננת – רינה אישה מיוחדת במינה תמיד מלאה באנרגיות , מרץ וצחוק , מקבלת את פנינו כל בוקר בפנים מאירות וחיבוק גדול. הצוות- רותי,רמה ואביבה מקרינות אהבה, סבלנות ושלווה. לדעת שבנינו נמצא בסביבה שמחה , חמה, עוטפת, אוהבת, מחבקת מעשירה ומלמדת. נותנת לנו כהורים שקט נפשי על כך שבנינו נמצא במקום בטוח ואהוב."


תודה רבה, אבי אסתי ההורים של אלעד


"יהודית , רינה , אביבה , רותי , הנפלאות.
אולי הדבר הבולט ביותר עבורנו הייתה התחושה שנתתן לנדב ולנו שעבורכן נדב הוא הילד המיוחד מה שמופלא היה שאת אותה תחושה בדיוק נתתן לכל ילד וילד.
ברגישות רבה , סבלנות אין קץ , חום והמון אהבה. הייתן קשובות שותפות ,אוהבות ומחנכות. תחת שרביטה הקסום של רינה ברוגע המיוחד במינו מעורב בהתלהבות ילדותית ליוויתן אותנו בשנה כה משמעותית. בה התינוק שלנו הפך לילד. נתתם דרור לתשוקותיו המיוחדות. שיתפתן עימו פעולה הכשלים והשאיפות. הקשבתן בסבלנות לכל הנפלאות והסיפורים. ותמיד עטפתן באהבה כשזלגה לה הדמעה. הייתן לנדב גנו הראשון ולא יכולנו לבקש קן חם ועוטף יותר אנו מאושרים שנטלתן חלק כה נכבד בעיצובו ומודים לכן על כל ההשקעה , והאהבה , השמחה, העמל, והברק בעיניים
אין זה דבר של מה בכך !
אין לנו ספק שבעוד שנה לא נסתפק באחד ונפקיר בידכן כבר עוד שניים..."

באהבה והערכה רבה, נדב אלקבץ
"לכ. עיריית רמת גן
ברצוננו להביא לידיעתכם את ערכתנו המלאה ואת רגשותינו החמים כלפי "גן יהודית"
בניהולה של יהודית הנדלר בשיכון ותיקים רמת גן.
גן יהודית מהווה עבור כולנו פנינה בלב השכונה , שבו מקבלים ילדינו את החינוך הטוב ביותר הניתן מצוות מקצועי ,מנוסה ומיומן, את התנאים הבטיחותיים וההגיניים הראויים, את הפעילויות המתאימות ביותר, את הערכים החברתיים והמוסריים ומעל הכל- את החום והאהבה החשובים כל כך לילדים רכים אלו.
יהודית שומרת על סטנדרטים גבוהים בכל התחומים החשובים לילדים:
היא בחרה בקפידה רבה את אנשי הצוות שלה. הגננות בשתי קבוצות הגן מקצועיות, אחראיות ומנוסות בחינוך ילדים. כולן עושות את עבודתן בסבלנות , בשמחה ובאהבה רבה
הצוות עובד יחד כבר כמה שנים טובות ואינו מתחלף מה שלצערנו קורה בגנים אחרים השכם וערב.
יהודית השכילה לסדר את הגן בצורה המתאימה ביותר לילדים . הגן מטופח ,מאורגן ,יפה ומקרין אווירה של בית שכיף לילדים ולהורים לבוא אליו בכל יום .הגן והחצר עומדים בכל הקריטריונים הבטיחותיים הנדרשים, המתקנים והאביזרים שבתחומיו נבחרו כראוי ונשמרו כמו שצריך.
ניכר בגן בילדים השייכים אליו היום ובילדים הגדולים שהתחנכו בו בעבר , כי יהודית השקיעה בהם את מיטב מרצה במשך השנים רבות. מפעל חיים זה מתנהל לתפארת ואיננו רוצים שיועבר לרשות אדם אחר.
יהודית היא חברה של כל אחד מאיתנו.היא מהווה עבורנו דמות חינוכית מאין כמוה, היא מייעצת לנו בכל בעיה מניסיונה האישי כאמא וכסבתא ומהתנסותה רבת השנים עם ילדים בגל הרך.
לכן לא פלא שדור שני ושלישי של ילדים מגיעים אל הגן של יהודית ולא פלא שצריך להירשם לגן ולשריין מקום חודשים מראש.

ועוד נקודות הראויות לציון.
• בגן רשומים ילדים שעברו לגן יהודית לאחר שנכוו בגן אחר בקרבת מקום וערכו סקר גנים מקיף בכל האזור , הם ודאי לא ישמחו לעבור תהליך זה שוב.
• אנו תושבי העיר לא כולנו תושבי השכונה , חלקינו גומאים מדי יום מרחק רב עם ילדינו, הן בימים גשומים והן בשרב הגדול, על מנת להגיע אל הגן של יהודית והשקעה זו חוזרת אלינו בעיניהם המאושרות של הילדים ובהתנהגותם המופתית.
• זה בגן היחיד שאנו יכולים להשאיר את הילדים בלב שלם ולדעת שבסוף היום עיניהם יקרנו מאושר רובנו מצפים לילדים הבאים בטווח השנים הקרוב, ותקוותנו היא לשלוח גם אותם לגן בניהולה המופתי של יהודית הנדלר."


הילי אמא של ניתאי


צור קשר מפה גלריית הגן סדר יום בגן הורים מספרים פעילויות מיוחדות אני מאמין ראשי

בניית אתרים ByTheWeb.co.il
הגן בחווה - גן כפרי בתוך העיר (רח' רוקח מול 62 שיכון וותיקים, רמת גן)
גן ילדים ברמת גן גן ילדים באזור בתל אביב
מספר המקומות מוגבל - הקדימו להרשם!
להרשמה (ישיר לגן): 03-7525763, יהודית. 0523-525283. טלפון נוסף: 077-7522831

www.hagan-bahava.co.il